Svatba na statku - náš statek Záboří 10

Ubytování ve stylově zařízeném apartmá

Nabízíme ubytování v apartmá až pro 4 osoby. K dispozici je prostorný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, TV, lednicí a krbem. A menší dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a TV. Součástí apartmánu je samostatné WC, koupelna se sprchovým koutem a šatna.

V celém objektu je bezplatné WIFI připojení.

Parkování je možné přímo před domem zdarma.


PROŽIJTE SVŮJ NEJKRÁSNĚJŠÍ DEN NA KRÁSNÉM UZAVŘENÉM STATKU

V areálu statku je mnoho míst, která můžete využívat. K dispozici je uzavřená stodola se samostatným barem, která poskytne kryté pohodlí pro 30-40 osob. Na venkovní terase si můžete vychutnat kokteil nebo grilování. Na travnaté ploše dvorní části můžeme zajistit stavbu pártystanu. Mnozí z vás také jistě ocení možnost posedět si u venkovního ohniště.

Víme, že svatební den, je ten nejdůležitější, proto vám pomůžeme s jeho organizací. Zajistíme dokonalý svatební den, od příjezdu hostů, po catering a ubytování novomanželům. Náš tým má několikaleté bohaté zkušenosti v oblasti pořádání svateb.

Zajistíme catering na Vaši akci, ať je to svatba, nebo oslava narozenin i párty pro přátele. Můžete si pronajmout  statek se zázemím i bez našich služeb. Rádi Vám statek ukážeme. Stále se snažíme dělat ho krásnější.